مشاوره خانواده
پیشنهاد ویژه

مشاوره خانواده

مشاوره امور خانواده و مشاوره فردی

از {{model.count}}
 • مشاوره
 • محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • حوزه مشاوره : مشاوره فردی - مشاوره رفتاری - افزایش اعتماد به نفس - افزایش عزت نفس و ...
  • زمان انجام مشاوره : قابل هماهنگ با سفارش دهنده جهت تعیین زمان مناسب برای طرفین
  • هزینه مشاوره : هزینه مشاوره بر اساس تعداد دقایق مورد نیاز برای صحبت و مشاوره شخص محاسبه می شود
  • هدیه : 5 دقیقه نخست مکالمه جهت شناخت و ارزیابی مشاوره و مراجعه، بصورت رایگان انجام می گردد

  مشاوره خانواده به نوعی از روانشناسی گفته می شود که برای بهبود روابط بین اعضای خانواده و حل مشکلات و اختلافات موجود در بین افراد خانواده ایجاد شده است.

  در مشاوره خانواده، به دلیل این که شخص رواشناس و یا مشاور، به تمام اعضای خانواده دسترسی دارد و جلسات و ساعاتی را با اعضای خانواده سپری می‌کند، می‌تواند شناخت مناسبی از تمام اعضای خانواده و شرایط حاکم بر کل خانواده بدست بیاورد که همین امر باعث می شود تا روانشناس و یا مشاور، به راحتی بتواند ریشه اختلافات و سوء تفاهماتی که باعث برهم ریخته شدن نظم و نظام آن خانواده می شود را یافته و راه حل بسیار مناسب و نتیجه بخشی را ارائه دهد.


  چه افرادی به مشاوره خانواده نیاز دارند؟

  یکی از دلایلی که مشاوره خانواده در اکثر موارد موثر و نتیجه بخش است و باعث حل بسیاری از مشکلات کوچک و  بزرگ در خانواده می‌شود، این است که اعضای خانواده دقیقا زمانی که به یک بلوغ فکری و ذهنی در رابطه با چالش های موجود در زندگی خود می‌رسند و سعی در برطرف نمودن آن می نمایند و به بدنبال راه حل مناسب و عملی برای رفع این موانع و مشکلات هستند.

  درست در این زمان است که به این نتیجه می‌رسند که استفاده از تجربیات و راهنمایی های شخصی که در زمنیه مشاوره خانواده تخصص دارد، می تواند کمک کننده و نتیجه بخش باشد. به همین دلیل این خانواده با رویکرد اصلاح و تغییر شیوه زندگی خود در جهت صحیح، به مشاوره خانواده رجوع می کنند، و همین عوامل باعث می شود تمام مشکلات و مسائل مربوط به زندگی خود را بدون افزودن دروغ و یا پنهان کاری، به مشاور عرضه کرده و صحبت های و راهکارهای شخص روانشناس و یا مشاور را با دقت زیاد بررسی و در زندگی خود پیاده سازی کنند تا به نتیجه دلخواه و مطلوب خود برسند که اکثرا نیز نتیحجه مطلوبی را در پی خواهد داشت.


  درخواست مشاوره خانواده: 09014100580


  ریشه اکثر آسیب‌ها در چیست؟

  اکثر آسیب هایی که در زندگی و خانواده یافت می شود، ریشه در دوران کودکی هرشخص دارد. کودکی که در خانواده خود مدام در معرض جنگ و جدال های والدین و سایر اعضای خانواده قرار گرفته است. کودکی که مورد خشونت های فیزیکی و یا روحی در خانواده قرار می گیرد، به سرعت عزت نفس و اعتماد به نفس خود را از دست می دهد و در طول دوره های پیش روی خود دائما دچار ضعف در تصمیم گیری و انتخاب مسیر می‌شود. جدای از این مطلب که چنین کودکانی حتما نیاز خاصی به مشاوره کودکان دارند، اما طرف صحبت در این مطلب، خانواده است.

  اگر خانواده بتواند محیطی مناسب را برای خود و کودکان خود فراهم کنند، به راحتی باعث جلوگیری از بروز بسیاری از نابهنجاری های اجتماعی از جمله اعتیاد، طلاق، اختلال شخصیت و ... شده اند.

  دقیقا در همین نقطه می‌باشد که نیاز به مشاوره خانواده برای پیش گیری از بسیاری از مشکلات زنجیره ای در آینده احساس می‌شود.

  لطفا نقطه نظرات خود را در بخش نظرات قرار دهید و از سایر عوامل آسیب هایی که ریشه در خانواده دارد صحبت کنید.

  اگر تجربه ای در زمینه استفاده از مشاوره خانواده دارید، حتما با ما در میان بگذارید.

  حوزه مشاوره
  مشاوره فردی - مشاوره رفتاری - افزایش اعتماد به نفس - افزایش عزت نفس و ...
  زمان انجام مشاوره
  قابل هماهنگ با سفارش دهنده جهت تعیین زمان مناسب برای طرفین
  هزینه مشاوره
  هزینه مشاوره بر اساس تعداد دقایق مورد نیاز برای صحبت و مشاوره شخص محاسبه می شود
  هدیه
  5 دقیقه نخست مکالمه جهت شناخت و ارزیابی مشاوره و مراجعه، بصورت رایگان انجام می گردد

  دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
  این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
  دیدگاه خود را بنویسید.
  کمی صبر کنید...